untitled-design-16

SZKOLENIA – NASZ KLUCZ DO SUKCESU

Dobra firma szkoli swoich pracowników bez względu na staż pracy. Każdy, idąc na studia czy kończąc liceum marzy o dobrze płatnej pracy, którą – co najważniejsze – lubiłby wykonywać. My wierzymy w moc marzeń i dlatego zbudowaliśmy firmę, w której te ambicje się spełniają! Więc nawet, jeśli do tej pory nie poznaliście branży ubezpieczeniowej zbyt dobrze, to nic nie szkodzi. Wiemy, że prawdziwy potencjał drzemie nie tylko w doświadczeniu, ale przede wszystkim w zaangażowaniu.

Właśnie dlatego uważamy, że jednym z ważniejszych elementów wejścia w nowe środowisko pracy czy awansowania na nowe stanowisko jest szkolenie. Czy jest ono potrzebne? Zdecydowanie tak, jeśli firma chce zagwarantować sobie w przyszłości efektywnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Co więcej, szkolenia wprowadzają nie tylko wiedzę na określony temat, ale również rozwijają kompetencje miękkie, co z pewnością daje korzyści firmie – a właśnie tego chcemy- aby każdy czuł się u nas komfortowo!

Przekonaliśmy się na sobie, że szkolenia sprzyjają poprawie atmosfery w firmie i z ich pomocą wybitne wyniki każdej jednostki składają się na sukces całego zespołu. Dlatego też, wyposażamy naszych Ekspertów w narzędzia niezbędne do zwiększania sprzedaży i zarządzania zespołem, a później z dumą obserwujemy, jak nasi pracownicy wspólnie pracują na sukces całej firmy, a przede wszystkim swój własny! Dzięki temu, mamy sprawnie funkcjonujące struktury, w których pracownicy czerpią osobistą satysfakcję z wykonywanej pracy, a także mają poczucie odpowiedzialności za współpracowników. Bardzo ważne jest również dla nas to, że organizowane w firmie Capitol szkolenia, są niezastąpionym czynnikiem integracyjnym społeczność pracowników. To właśnie w trakcie takich wydarzeń zacieśniają się więzi i budują trwałe relacje! Dzieje się tak już od samego początku, a najlepszym tego przykładem są szkolenia z cyklu Moc Możliwości w których wprowadzamy nowych Ekspertów do naszej firmy!

Szkolenia są niezaprzeczalnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie może zaoferować firma swoim pracownikom. Dlatego, każdego roku staramy się organizować coś nowego, nie zapominając o stałych punktach naszego kalendarza szkoleniowego. Prędzej czy później, każdy kto angażuje się w wykonywane zadania i chce piąć się u nas po szczeblach kariery może liczyć na takie atrakcje:

– Szkolenie kwalifikacyjne mające na celu przygotowanie do nowego stanowiska, a także zapoznanie z współpracownikami i atmosferą pracy! Najbliższe szkolenie z cyklu Moc możliwości już w czerwcu! [link do facebooka]

– Wydarzenie Sale Master, czyli doskonalenie technik sprzedażowych

– szkolenia przygotowujące do budowania profesjonalnego zespołu sprzedażowego, zarządzania teamem, a także uczące, jak skutecznie rekrutować nowych pracowników.

Duży nacisk kładziemy również na doskonalenie umiejętności interpersonalnych, czyli skupiamy się na autoprezentacji, wystąpieniach publicznych i umiejętnościach pracy w grupie.

Gdy dołożymy do tego szeroką paletę wyjazdów integracyjnych np. do Austrii czy Francji, mamy niemal pełny obraz tego, jak Capitol dba o swoich Ekspertów ubezpieczeniowych.  Ponieważ rozwój pracowników jest dla nas priorytetem, nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów różnych dziedzin, co otwiera drzwi do naprawdę spektakularnej kariery. Także nie czekaj! Z nami zajdziesz daleko i jeszcze dalej!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *