baner_capito_blog

Ekspert ubezpieczeniowy- praca dla ludzi z ambicjami.

Często spotykamy się ze sceptycznym nastawieniem potencjalnych kandydatów do pracy w branży ubezpieczeń. Zdajemy sobie sprawę, że taka postawa wynika przede wszystkim z powszechnego braku zainteresowania ofertami ubezpieczeń indywidualnych oraz niskiego zaufania do przedstawicieli ubezpieczeniowych, którzy często myleni są z akwizytorami. Odczarowujemy jednak ten wizerunek i na własnym przykładzie pokazujemy, że zawód eksperta ubezpieczeniowego w Capitol  to synonim profesjonalizmu, sukcesu i wysokich zarobków!

Bądź sobie żaglem sterem i okrętem

Jeśli dopiero zaczynasz swoją zawodową ścieżkę lub chcesz się przebranżowić, nasza oferta na stanowisku konsultanckim będzie doskonałym wyborem. Elastyczna forma zatrudnienia i możliwość samodzielnej organizacji czasu oraz trybu pracy, pozwala łączyć tę działalność z innymi zarówno zawodowymi, jak też prywatnymi obowiązkami. Dzięki temu szybciej możesz zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie i nie ograniczać się do jednej tylko dziedziny. To do Twojej decyzji należy, ile i z jakim zaangażowaniem pracujesz, a w konsekwencji, jakie zarobki otrzymujesz.

Wejdź na sam szczyt

            Na tym etapie współpracy, możesz w każdej chwili zawrócić i powiedzieć nam, że to nie jest praca dla Ciebie. Jeśli jednak poczujesz się u nas dobrze, a my zobaczymy, że Twoje zaangażowanie przekłada się na osiągnięcia, to z przyjemnością otworzymy przed Tobą kolejne drzwi do sukcesu. Dobrze wiemy, że nic tak nie motywuje, jak możliwość awansu i pięcia się po kolejnych szczeblach kariery. U nas możesz być kierownikiem, managerem, a nawet dyrektorem, a to wszystko zależy tylko od Ciebie!

Postaw na rozwój i wysokie zarobki

            Mamy również świadomość, że nie same tytuły, ale również zarobki stanowią ważny czynnik, na podstawie którego zdecydujesz się na dane stanowisko. Od samego początku oferujemy więc atrakcyjny system prowizji i premii, a na każdym etapie kariery wysokie wynagrodzenie kierownicze.

Oczekując od Ciebie zaangażowania i rzeczywistego wkładu w sukces firmy, nie zostawimy Cię w tych staraniach samego. Na każdym stanowisku oferujemy szkolenia zawodowe oraz treningi personalne, które pozwolą Ci być jeszcze lepszym i efektywniejszym pracownikiem.

Odważ się!

Jeśli ciągle wątpisz, czy Ekspert w firmie Capitol, to praca dla ciebie, to zastanów się czy posiadasz cechy najbardziej pożądane w tej pracy. Przede wszystkim umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem i słuchania go. Potrzebujemy ludzi przebojowych, którzy ciekawie opowiedzą o naszych usługach, ale również zaangażowanych, którzy przedstawią klientowi ofertę, która będzie stanowiła odpowiedź na ich potrzeby. Bardzo ważna jest również cierpliwość i odporność psychiczna, ponieważ bywają dni gdy często usłyszysz “nie, nie jestem zainteresowany”. Tyle wystarczy na początek wszystkich dodatkowych umiejętności sprzedażowych, wiedzy o produktach i kompetencji interpersonalnych nauczymy Cię w trakcie współpracy, a od ciebie będzie zależało, jak je wykorzystasz.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *